Zadaj nam pytanie

Poniższy formularz ma na celu ułatwienie Klientom przesłania do wyceny oferowanych przez nas produktów.

Jak to działa?

Przy większości produktów z menu Nasza Oferta znajdą Państwo przycisk "[+dodaj do zapytania+]". Po jego naciśnięciu pojawi się okienko informujące, że dany produkt został dodany do formularza zapytania o cenę. Możemy wówczas dodać kolejne produkty lub przejść do okna formularza. W oknie formularza można ręcznie dokonać zmian w treści zapytania - zmienić ilości produktów lub dopisać np. wymiar inny niż typowy.

Wysłanie formularza wymaga podania nazwy firmy, bądź instytucji, dla której wycena jest sporządzana, danych kontaktowych oraz adresu dostawy (w celu określenia kosztów trensportu).

Z poniższego formularza można również skorzystać jeżeli przy produkcie nie ma przycisku "[+dodaj do zapytania+]" lub interesującego Państwa produktu nie ma w menu Nasza Oferta. W tym celu prosimy ręcznie wprowadzić treść zapytania.

Nazwa firmy / instytucji *
Adres Email *
Formularz zapytania *
Telefon kontaktowy
Osoba kontaktowa
Adres dostawy

*UWAGA!

Wypełnienie formularza nie jest obowiązkowe. Również nie jest obowiązkowe podawanie w formularzu swoich danych osobowych bądź wprowadzanie tych danych prawdziwych z tym zastrzeżeniem, że nie podanie wymaganych informacji - adres email i nazwy firmy/instytucji (choćby nie była prawdziwa) całkowicie uniemożliwi wysłanie formularza zapytania ofertowego, a podanie danych nieprawdziwych może utrudnić odpowiedź na wysłane zapytanie. Wprowadzenie w formularzu zapytania ofertowego prawdziwych danych osobowych jest dobrowolne. Dobrowolnie umieszczanie w niniejszym formularzu zapytania ofertowego danych osobowych oznacza zgodę na przetwarzanie tych danych przez administratora serwisu. W tym wypadku sugerujemy zapoznanie się z naszą polityką prywatności, która określa kto jest administratorem Państwa danych osobowych, w jaki sposób mogą być one wykorzystywane i jakie prawa przysługuja Państwu odnośnie swoich danych osobowych, których administratorem jest właściciel serwisu.