meble rej

 

 

Nasza firma istnieje od 1999 roku. Od tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie dotyczące wyposażenia wszelkich obiektów (szkół, przedszkoli, internatów, akademików, biur, archiwów, magazynów, bibliotek, restauracji i innych). Wiemy, czego oczekują Klienci oraz jakie produkty i rozwiązania możemy im zaproponować.

 

OFERUJEMY:

♦ meble biurowe
meble metalowe (szafy, regały, sejfy, wieszaki)
meble szkolne, przedszkolne, świetlicowe
meble biblioteczne
pomoce dydaktyczne
meble i urządzenia dla gastronomii
verticale i rolety

 

 

Realizujemy również wszelkie nietypowe zamówienia.


 

☛ BEZPŁATNIE doradzamy, dokonujemy pomiarów, sporządzamy projekty mebli i wizualizacje komputerowe oraz wyceniamy.

☛ ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ: dogodne terminy płatności; transport; montaż; możliwość składania zamówień oraz uzyskania pomocy merytorycznej przez telefon lub e-mail.

☛ WSPÓŁPRACUJEMY z wieloma znanymi producentami.

 

 

Zapraszamy do współpracy

Sprzedawane przez nas meble są bardzo trwałe, co sprawdza się doskonale w przypadku szkół czy przedszkoli. Jesteśmy znanym dystrybutorem, który może poszczycić się współpracą z wieloma znanymi markami i zaufaniem klientów. Na rynku działamy od wielu lat, stale poszerzając naszą ofertę, aby móc sprostać oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku.

Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy w pełni proponowaną przez nas ofertę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00. Dla każdego przygotujemy atrakcyjną ofertę.