Historia naszej firmy

Działamy na ryknu już przeszło 20 lat!

Nasza firma istnieje od 1999 roku i stale się rozwija

Od tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie dotyczące wyposażenia wszelkich obiektów (szkół, przedszkoli, internatów, akademików, biur, archiwów, magazynów, bibliotek, restauracji i innych). Wiemy, czego oczekują Klienci oraz jakie produkty i rozwiązania możemy im zaproponować.

Realizujemy również wszelkie nietypowe zamówienia.

meble metalowe Kraśnik

Bezpłatnie

doradzamy, dokonujemy pomiarów, sporządzamy projekty mebli i wizualizacje komputerowe oraz wyceniamy
meble przedszkolne Kraśnik

Zapewniamy również:

dogodne terminy płatności; transport; montaż; możliwość składania zamówień oraz uzyskania pomocy merytorycznej przez telefon lub e-mail
meble szkolne Kraśnik

Współpracujemy:

z wieloma znanymi producentami z wieloletnią tradycją na polskim rynku gwarantującą najwyższą jakość materiałów

Zapraszamy do współpracy

Sprzedawane przez nas meble są bardzo trwałe, co sprawdza się doskonale w przypadku szkół czy przedszkoli. Jesteśmy znanym dystrybutorem, który może poszczycić się współpracą z wieloma znanymi markami i zaufaniem klientów. Na rynku działamy od wielu lat, stale poszerzając naszą ofertę, aby móc sprostać oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku.

Kontakt z naszą firmą

Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy w pełni proponowaną przez nas ofertę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00. Dla każdego przygotujemy atrakcyjną ofertę.